לוגו ענפ

חידוש מרצפות (תיקון אריחים)

לא פעם קורה שלאחר שיפוץ או ריצוף, ישנם אריחים הנותרים פגומים בעקבות כלים כבדים אשר נפלו בזמן עבודה או קילופים בשכבת הצבע. החלפת אריח פגום זהו תהליך מלוכלך, לא נוח במיוחד עבור דיירי הבית ומסכן את יתר האריחים שמסביב. לכן, בזכות ניסיון עשיר ומקצועי בתחום תיקון סדקים, חברת ע.נ.פ מצאו את הפתרון הקל והמושלם לחידוש מרצפות.

תיקון אריחים אינו תהליך מסובך כלל, ובעזרת בחירת החומרים האיכותיים ביותר ועבודה של צוות מנוסה ומקצועי – תוכלו לקבל תוצאה יוצאת דופן תוך זמן קצר. הנה כמה מהתיקונים המדהימים שביצענו:

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
מעוניינים לקבל הצעה / שירות לחידוש הריצוף בבית שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
מידעון בנושא חידוש מרצפות

פגמים באריחים – איך זה קורה?

מקרים טבעיים וגם כאלו שלא, הם אלה אשר גורמים להיווצרות סדקים באריחים ודורשים תיקון אריחים מקצועי. איך תדעו לבחור באריחים איכותיים מספיק? ומהם הסיבות הנפוצות לסדק באריח? הנה כמה דברים שחשוב שתקראו:

התקנה לקויה – ההמלצה היא כמובן להיעזר באיש מקצוע אשר יתקין עבורכם את האריחים. כאשר מתבצעת עבודת ריצוף רשלנית, פתיחת פוגות אגרסיבית, יצירת מכות באריח, כוויות חום וכדומה.

ריצוף ישן – ריצוף ישן ופגום לא ניתן להחליף כי אין אריח תואם במקום, לכן האופציה האולטימטיבית היא תיקון.

עבודה מקצועית – יש מקרים בהם כדאי לסמוך על גורם מנוסה, אשר יוכל להבטיח עבורכם בטיחות מרבית לצד עבודה מושלמת. כאשר אתם בוחרים באנשי מקצוע עם ניסיון עשיר בתחום, מעבר לחיסכון הכספי שנוצר על ידי תיקון אריחים במקום החלפת כל הריצוף, אתם נהנים מבטיחות מלאה ללא שום חשש מנזק משמעותי בהמשך.

התהליך של תיקון אריחי קרמיקה

רוב האריחים בהם משתמשים כיום בארץ הם מקרמיקה או גרניט פורצלן. עם זאת, אריחי קרמיקה אכן יכולים להישבר, זאת בהתאם לתחזוק הניקיון והשמירה על הריצוף, וכל עוד לא נפל חפץ כבד על האריחים אשר יכול לגרום גם לשברים עמוקים יותר.

על ידי בחירה של אנשי המקצוע הנכונים, התהליך יהיה הרבה יותר פשוט ומהיר:

  • אבחון הנזק ובדיקת כל האריחים עבור תיקונים אסתטיים.
  • בחירת החומרים האיכותיים והמתאימים ביותר לביצוע העבודה.

חשיבות העבודה המקצועית של תיקון אריחים

במקרים בהם האריחים פגומים, חשוב שתעזרו בחברה מקצועית עם ניסיון עשיר בענף, זאת על מנת להבטיח עבודה איכותית, בטוחה ועמידה לטווח הארוך. חברת ע.נ.פ תיקון אמבטיות, עם ניסיון של שני עשורים, מתמחים בתיקוני אריחים ומבטיחים את רמת האיכות הגבוהה ביותר.

שאלות ותשובות

כמעט ברוב המקרים לא ניתן לתקן אריחים שבורים, זה כמו אבן שנשברה והסיכויים כאן הם נמוכים. גם כאשר מדובר בסדקים, זה תלוי בנזק ובגודל הסדק, כאשר הסדקים הם עמוקים מדי וגדולים קיים קושי בתיקון. מעבר לכך, ניתן לתקן כמעט כל אריח ופגם.
זה אכן אפשרי, אך רק במידה ואתם בטוחים כי העבודה שתבצעו תהיה מספיק מקצועית וטובה, אחרת תבזבזו זמן וכסף על תוצאה שלבסוף תדרוש בכל מקרה איש מקצוע. עם הידע הנכון, המיומנות והחומרים האיכותיים, תוכלו גם אתם להגיע לתוצאות טובות. עם זאת – ליווי של איש מקצוע עם ניסיון רחב, זהו דבר תמיד יעיל הרבה יותר ובטוח.

גרניט פורצלן, הוא סוג של אריח קרמיקה שמאפייניו טיפה שונים לעומת קרמיקה רגילה, מה שהופך את אריחי הגרניט פורצלן לחזקים יותר. בשל כך, נדרשת תחזוקה גבוהה יותר לאריחי הקרמיקה, אך עם זאת אריחי קרמיקה הם עמידים יותר בפני לחות ובאזורים רטובים.

מדריכים ומידע נוסף

קבלת מידע נוסף והצעת מחיר

השאירו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לחזור אליכם בזמן הקרוב:

רוצים לדבר עכשיו? חייגו אלינו: 073-7605022