לוגו ענפ

חידוש אמבטיות

בזכות החומרים המשופרים הקיימים כיום בשוק, חידוש אמבטיות הפך לפעולה הרבה יותר חסכונית וגם יעילה לטווח הארוך. החלודה לא יורדת בניקיון? נוצר סדק באמבטיה? היום לכל דבר יש פתרון, גם לסדק הגדול ביותר. חברת ע.נ.פ תיקוני אמבטיות, יהפכו את האמבטיה הישנה שלכם לחדשה וזאת תוך פחות משלוש שעות בלבד.

חדר הרחצה הוא המקום אליו אתם מגיעים בסוף כל יום קשה, ורק רוצים לעשות אמבטיה מפנקת ולהירגע. אנחנו רוצים להפוך את החוויה הזו עבורכם, למושלמת באמת. הנה כמה חלומות שכבר הגשמנו:

לפני
אחרי
מסגרת אמבטיה לפני
לפני
מסגרת אמבטיה אחרי
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
מעוניינים לקבל הצעה / שירות לחידוש האמבטיה שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם
תוכן עניינים

חידוש אמבטיה – מה זה אומר?

בימינו כבר אין צורך בקניית אמבטיה חדשה, או שיפוץ כללי של כל חדר הרחצה בגלל שבר קטן או לכלוך עיקש שלא יורד. חידוש אמבטיה הוא הפתרון המודרני והמתקדם ביותר המתאים לכל אחד, ויכול לחסוך לכם אלפי שקלים ובזבוז זמן מיותר.

באמבטיה אקרילית, החידוש יתבצע על ידי החומרים המיועדים לכל סוג ובהתאם לנזקים הקיימים. הפעולה האמיתית אשר מתבצעת בתהליך החידוש, היא בעצם ליטוש האמבטיה. המטרה היא להסיר שכבה מציפוי הצבע באמבטיה, זאת על מנת להעלים שריטות ומכות קטנות עד לקבלת מראה חדש.

חידוש אמבטיה יכול להישמע כמו בלאגן שלם בחדר הרחצה, שיכול גם להימשך מספר ימים. אך המשמעות האמיתית היא בעצם כל הפעולות עד לשיפור וחידוש האמבטיה הישנה שלכם – ללא צורך בשיפוץ. אם זה ליטוש, ציפוי, צביעה או הלבשת אמבטיה.

הדרך הבטוחה והקלה לאמבטיה חדשה

רוב האנשים אשר בוחרים בתהליך של חידוש אמבטיה, מעדיפים בעצם להישאר עם האמבטיה הקיימת כבר בחדר הרחצה, רק להעניק לה את המראה החדש והנקי כמו ביום שהתקינו אותה. גם אם קיים נזק של שבר משמעותי או שריטות, החידוש מכסה על כך וכל זאת בלי הצורך בשיפוץ ארוך ואינטנסיבי של כל חדר הרחצה.

אלו חלק מאפשרויות החידוש היעילות והנוחות שתוכלו ליהנות מהן:

  • ליטוש אמבטיה – במקרים בהם האמבטיה דהיא אקרילית בלבד, ללא נזקים וקיימת שכבת אבנית או לכלוכים קשים ובעיקר שריטות, אפשרות הליטוש היא הטובה והיעילה ביותר. בפעולה די פשוטה של ליטוש, תוכלו לקבל שכבה מבריקה וחדשה.
  • הלבשת אמבטיה – אמבטיה חדשה ללא שיפוץ כבר אמרנו? לא תאמינו, אבל גם אם האמבטיה שלכם מאוד ישנה וצברה נזקים רבים, זה אכן עדיין אפשרי. כמו שזה נשמע, על האמבטיה הקיימת מלבישים אמבטיה אקרילית חדשה. התהליך מתבצע בעיקר באמבטיות בהן הנזק לא ניתן לתיקון או במקרה של חלודה באזורים רבים.
  • ציפוי אמבטיה – פעולה זו נחשבת לחסכונית ביותר עבור חידוש, אך גם פחות מומלצת ויעילה לטווח הארוך. תהליך הציפוי הוא בעצם צביעה של האמבטיה, במידה וקיימים נזקים מתקנים אותם ועליהם צובעים את האמבטיה בכמה שכבות על ידי חומרים מתאימים. זאת עד לקבלת מראה חדש ונקי.

היתרונות המובילים בחידוש אמבטיה אקרילית

  • חומר האקריל הפך עם השנים לנפוץ יותר, ולא רק עבור אמבטיות אלא עבור עבודות שונות ומגוונות. האקריל הוא חומר חזק וגמיש, כך שכל נזק העלול לקרות באמבטיה יהיה קטן משמעותית והאיכות והעמידות של האמבטיות יהיו גבוהות יותר.
  • חידוש מהיר – היתרון בחידוש האמבטיה, הוא העבודה המהירה אשר מתבצעת והתוצאה הסופית המושלמת של אמבטיה חדשה ואיכותית. בנוסף, אקריל הוא חומר גמיש לשימוש ובענף תיקוני האמבטיות, זהו יתרון עצום.
  • פתרון חסכוני – עבור מי שרוצה אמבטיה חדשה ואיכותית, חידוש אמבטיה אקרילית זהו פתרון מושלם. ללא הוצאות מיותרות על שיפוץ כללי ועם מחיר הוגן ותוצאה יוצאת דופן שמחזיקה שנים קדימה. מעבר לחסכון כספי, במקום לחכות שבועות עד לסיום השיפוץ, תוכלו לחסוך זמן יקר בחידוש שמתבצע תוך מספר שעות בלבד.
  • תיקון יעיל – אומנם חומר האקריל אינו מחליד, אך ישנם מקרים בהם יכול להיגרם נזק קשה לאמבטיה האקרילית בעקבות מכות חזקות וכדומה. בגלל חוזקת החומר, לרוב הנזק לא יהיה בלתי הפיך ותמיד ניתן לתיקון. בכל מקרה של שבר או מכה קשה, ניתן לבצע תהליך ציפוי לאקריל או הלבשת אמבטיה אקרילית חדשה ולתקן את הנזק בקלות.

למה לבחור בחברת ע.נ.פ עבור חידוש אמבטיות?

אם כבר הגעתם להחלטה כי אתם חייבים לחדש את האמבטיה שלכם, לא תרצו הרי לקבל את התוצאה המקצועית והאיכותית ביותר? יש שני דברים עיקריים שחייבים לבוא יחד, והם אחראים על התוצאה המושלמת לה אתם מצפים ושלא יגידו לכם אחרת – איכות החומר וניסיון מקצועי!

על התהליך והיתרונות כבר סיפרנו לכם, כעת נותר רק לפנות לאנשי מקצוע עם ניסיון של שנים בענף, על מנת שתוכלו לקבל את העבודה הבטוחה ביותר עם אחריות – הידע שלנו שווה את איכות ועוצמת העבודה המקצועית.

השאלות שלכם - התשובות עלינו

ציפוי אמבטיה הוא פתרון יעיל אין ספק, ישנם לקוחות אשר כן יעדיפו את תהליך ציפוי האמבטיה ולרוב אלו יהיו לקוחות פרטיים או שוכרי דירות ישנות אשר רוצים עבודת ציפוי מהירה. גם אם היא מחזיקה לטווח הקצר יותר. בנוסף, העלות היא נמוכה ביחס לפתרונות אחרים.

יש לציין כי לאחר תהליך ציפוי אמבטיה, קיים צורך בשינוי הרגלי הניקיון. ישנם חומרים בעיקר כאלו המכילים חומצה, אשר עשויים לפגוע בשכבת הצבע של האמבטיה. גם במקרים של אמבטיות שלא עברו חידוש, ישנם חומרי ניקיון כמו חומצות (אקונומיקה, מסיר אבנית וכדומה) אשר עלולים לפגוע משמעותית בשכבת הציפוי של האמבטיה.

המקרים הנפוצים בהם אנו ממליצים על הלבשת אמבטיה, הם כאשר האמבטיה ישנה מאוד וספגה כבר נזקים רבים. במידה ומדובר באמבטיית פח בה נוצרה חלודה רבה, הלבשת אמבטיה אקרילית היא הפתרון האידיאלי והמושלם, גם למקרים בהם לא ניתן לתקן את הנזק הקיים וזאת כמובן לאחר אבחון מקצועי.

בהחלט קיימת האפשרות לנסות לתקן כל נזק בכוחות עצמכם, אך צריך לזכור כי כל עוד זה לא מבוצע באופן מקצועי, יש סיכוי גבוה יותר כי הנזק יחזור או אף יחמיר וגם התוצאה לא תהיה מושלמת. חברה מקצועית המתמחה בתיקוני אמבטיות, תדע להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק ולבצע עבודה אשר תהיה יעילה עבורכם לטווח הארוך ועם תוצאה של גימור מושלם בהתאמה מדויקת לגוון האמבטיה.

המחיר נקבע על פי העבודה הנדרשת, לאחר אבחון מדוייק של הנזקים ובחירה של החומרים המתאימים על ידי הצוות המקצועי. על מנת להעניק ללקוח מחיר הוגן, איש מקצוע מטעמנו, מקבל מהלקוח תמונה ברורה של הנזק ובכך יכול לאבחן בדיוק את הטיפול הנדרש. אנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר וכך יכולים להבטיח ברוב המקרים אחריות ללקוחות עם תמחור זול ביחס לענף.

מדריכים ומידע נוסף

קבלת מידע נוסף והצעת מחיר

השאירו את הפרטים שלכם כאן ונדאג לחזור אליכם בזמן הקרוב:

רוצים לדבר עכשיו? חייגו אלינו: 073-7605022